Promocje Info for foreign passengers Program bezpieczna taksówka Transport towarów
WITAJ W ELMO TAXI

Już od 2010 roku wozimy bezpiecznie i wygodnie Mieszkańców, oraz Gości Puław. Jesteśmy największą i najnowocześniejszą korporacją taksówkową w naszym regionie, z naszych usług rocznie korzysta ponad 70000 Pasażerów, ale nie poprzestajemy na standardowych usługach, to My tworzymy nową definicję tego, czym jest usługa taxi i kim jest sam taksówkarz.

Ambitnie wprowadzamy w życie naszej korporacji coraz nowsze rozwiązania pozwalające nam proponować naszym Pasażerom szybkie i wygodne składanie zamówień. Cyfrowa centrala określająca pozycję każdej taksówki, nowoczesna aplikacja mobilna, terminale do płatności kartami płatniczymi oraz najnowocześniejszy system rozliczeń bezgotówkowy to niewątpliwie atuty, które zdecydowanie pozostawiąją konkurencje daleko z tyłu, a jednocześnie chwaląc się 6000 zleceń miesięcznie możemy śmiało stwierdzić, że jesteśmy najczęściej wybieraną korporacją na terenie Puław.

Kiedy nas poznasz, nie będziesz chciał już się przesiąść.

NASZE USŁUGI:

Do dyspozycji Pasażerów mamy ponad 30 taksówek osobowych, kombi, VANów i busów. Możesz być nie tylko pewny, że z punktu A do punktu B zawiezie Cię czysty i sprawny technicznie samochód, ale pomyśl, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić, a my prawdopodobnie to załatwimy.

W obsłudze Pasażerów przyświeca nam hasło:
Twoje Zadowolenie – Nasz SUKCES
LICENCJA POŚREDNIKA nr PO-000017 ważna do 04.03.2050r.

Od 1 stycznia 2020 weszła w życie ustawa sankcjonująca status pośrednika przy przewozie osób samochodami osobowymi i taksówkami. Dotyczy ona określenia jednakowych wymogów i warunków do równej konkurencji dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w tym zakresie. Ustawa ma sprzyjać uczciwej konkurencji, zapewnieniu bezpieczeństwa pasażerom oraz skuteczniejszej kontroli prawidłowości wykonywania działalności przez pośredników i podmiotów z nimi współpracujących.Apps Store Google Play POLUB NAS

Płać kartą


Dla Pasażerów Dla Firm Cennik Kontakt